Zgodnie z polityką plików cookies, wykorzystujemy je do poprawnego działania strony internetowej oraz ulepszania jej funkcjonalności. Istnieje możliwość zablokowania lub usunięcia już zainstalowanych plików cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej, jednak może to spowodować ograniczenia niektórych funkcjonalności strony.

Elektrostymulatory

  1. Elektryczna stymulacja mięśni (EMS), trening mięśni i ich regeneracja
  2. Elektryczna stymulacja nerwów (TENS), zmniejszenie bólu
  3. Masaż: relaks i dobre samopoczucie
  4. 2 oddzielnie regulowane kanały z 4 samoprzylepnymi elektrodami

 

TENS – przezskórna elektryczna stymulacja nerwów, czyli działające przez skórę elektryczne wzbudzanie nerwów.  TENS jest metodą dowiedzioną klinicznie, skuteczną, nie lekową – bez działań ubocznych przy właściwym stosowaniu, dopuszczoną do leczenia bólu spowodowanego przez określone przyczyny, w tym także do samoleczenia. Efekt zmniejszenia i eliminowania bólu osiąga się m.in. przez zmniejszenie przekazywania bólu we włóknach nerwowych (przede wszystkim przez impulsy o wysokiej częstotliwości) i podnoszenie wydzielania endorfin endogennych, które zmniejszają odczuwanie bólu poprzez ich działanie na ośrodkowy system nerwowy. Ta metoda posiada podbudowę naukową i jest medycznie uznana. 

EMS – elektryczna stymulacja mięśni, jest szeroko rozpowszechnioną ogólnie uznaną metodą i stosowana jest od lat w medycynie sportowej i rehabilitacji. W zakresie sportu i rekreacji EMS stosowana jest m.in. uzupełniająco do konwencjonalnego treningu mięśni, aby podnieść wydolność grup mięśniowych i dopasować proporcje ciała zgodnie z oczekiwaniami estetycznymi. Zastosowanie EMS idzie w dwóch kierunkach. Pierwszy to celowe wzmacnianie muskulatury (zastosowanie aktywujące), drugi to działanie wypoczynkowe, odprężające (zastosowanie relaksacyjne).

wypożyczenie

doba

10 zł

dostawa

na terenie miasta

GRATIS

poza miastem

ustalany indywidualnie